zaman sesli sohbet zamanı

zaman sesli sohbet zamanı

Evet arkadaşlar zaman sesli sohbet zamanı,yıllardır yükselişini kesmeden devam eden sesli chat siteleri,her geçen gün artan kullanıcı sayısı ile aynı sektör de bulunan ama farklı sistemleri kullanan sitelere büyük fark atmakta.

Sağladığı online görüşme imkanı ,kameralı chat imkanı ve kullanıcılarına sağladığı diğer özellikleri ile ücretsiz olarak hizmet vermesi kişilerin bu sitelere ilgi duymasına sebep olmakta.

sesli sohbet zamanı

sesli sohbet zamanı

Bundan 5 yıl öncesine kadar,şu zamana göre pek fazla tanınmayan sesli chat siteleri,diğer sistemleri barındıran chat sitelerine oranla daha az bilinmekte ve diğerleri daha çok ön plan da idi.

Ama,geçen son 5 yıl da,sesli siteler daha çok tanınmaya başladı,tanınmalarına sebeplerden bazıları,artık sosyal medyayı kullanmayı öğrenen sesli site sahipleri,google üzerinden reklam veren sesli siteler tanınmasında daha çok etken olarak rol almış durumda.

 Yıllar önce!

Yıllar önce sitesi bulunan bir abim,şöyle demişti ; “aslın da bu sistemler gerektiği gibi kullanılsa ve yeteri kadar tanıtılsa diğer sitelere girenler,o siteleri bırakır ve sesli chat sitelerinden çıkmazlar,baksana sunduğu imkanlara,diğer siteler bu denli imkan sunmuyor ve birde paralı,bizde hepsi bedava demişti.”

Evet gerçekten de sunduğu imkanlar ve verdiği ücretsiz hizmet,diğer siteler den çok daha ön planda olması gereken sesli sohbet sitelerinin sadece yeteri kadar tanınmaması,ya da yanlış tanıtılması hak ettiği değeri bulmasını geciktirmekte.

 Yanlış tanınmasına bazı faktörler!

Yanlış tanınmasına sebep,saçma sapan siteler dir diye düşünüyorum (anladınız sanırım hangi sitelerden bahsettiğimi) ,bir de reklam veriyorlar filtreye girmeyecek kelimeler ile bu sitelerin prestijini saçma sapan format da olan siteler bozmaktadır.Tabi bu benim düşüncem.

seslichat arkadaş

seslichat arkadaş

sesli sohbet siteleri gelecek yıllar da daha çok ön planda olacağa benziyor,giderek artan internet kullanıcısı,internet üzerinden istediği içeriğe ulaşabilmektedir.

İnternet üzerinden yeni arkadaşlık edinmek isteyenler,aradıkları format da hizmet veren sitelere rağbet etmekteler,ve yeteri kadar tanıtım yapıldığı takdir de,bir çok internet kullanıcısının şimdikinden daha çok bu sitelere ulaşması hiç de zor değil.

 Aradığınızı bulabilirsiniz!

İnsanlar bu siteler aracılığı ile hem tanışıyorlar hemde güzel vakit geçiriyorlar,aşk,sevgi ve dostluk arayışı içerisin de olan kişiler,bu siteler aracılığı ile aradıklarını bulmaktalar.

Sizler de bizlerin arasına katılarak,aradığınızı bulabilirsiniz.Online olarak kullanıcılar ile chat yapma imkanı sunan sitemiz içerisin de,kayıtlı olmasanız da misafir girişlerin den girerek de imkanlarımız dan faydalanabilmektesiniz.

Kayıtlı olmanız,en başta kullandığınız rumuzunuzun bir başka kişi tarafından kullanılmasının önüne geçmektedir,üye profil sayfanız olmaktadır ve insanların sizi tanımasına fayda sağlamaktadır.

Sizlere olabildiğince hoş ortam sunmaya çalışan sesli sohbet yönetim kadromuz,misafirlerimizin sorunsuz ve rahat bir şekilde odalarımız içerisin de zaman geçirebilmesi ve kendilerini rahat hissetmeleri için çalışmaktadır.

Bizlerin arasına katıldığınız zaman,yalnızlığınız dan sıyrılıp,insanlar ile tanışmak ve neşeli zaman geçirmek sizlere iyi gelecekdir.

 Sizlerden herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Bizlerin arasında kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz,güzel  yürekli üyelerimiz ile tanışma fırsatını yakalamak için sitemize giriş yaparak,ilk adımı siz atmış olacaksınız.

Buyrun bizlerin arasına katılın.

İyi eğlenceler dileriz.

Yönetim.

 

 

Bir Cevap Yazın